CERA Kozmetik Kimya Turizm İnşaat Otomobil İthalat İhracat ve Tic. ve San. Ltd. Şti.
CERA Kozmetik Kimya Turizm İnşaat Otomobil İthalat İhracat ve Tic. ve San. Ltd. Şti.

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

CERA Kozmetik Kimya Turizm İnşaat Otomobil İthalat İhracat ve Tic. ve San. Ltd. Şti. CERA Kozmetik Kimya Turizm İnşaat Otomobil İthalat İhracat ve Tic. ve San. Ltd. Şti.

Menü

AR-GE ve ÜR-GE Çalışmalarımız

AR-GE ve ÜR-GE Çalışmalarımız

Bir ülkenin gelişmişlik seviyesinin kimya alanındaki konumu ile doğru orantılı olması, kozmetik sektöründe de özellikle Ar-Ge ve inovasyon alanında yatırımlar yapılması gerekliliğini beraberinde getirmektedir. Cera Kozmetik yenilikçi vizyonu ve sektöre öncülük eden yaklaşımlarıyla Ar-Ge yatırımları ile rekabet gücünü arttırmayı hedefleyen bir kurumdur.

Ar-Ge faaliyetlerini ürün geliştirme, proses geliştirme, genel kimyasal araştırmalar olmak üzere üç ana başlıkta toplayan Cera Kozmetik, yakın vadede Ar-Ge faaliyetlerini ilerleterek geliştirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda, Cera’nın hedefi, mevcut sektöre yönelik yeni ürünler geliştirmek, kullanılan prosesleri geliştirerek maliyeti düşürmek, verimi artırmak ve çevreyi daha fazla koruyarak müşterilerine entegre çözümler sunmaktır. Müşterilerine katma değer yaratmanın yanı sıra, yeni kozmetik bakım ürünleri üretmek de Cera'nın hedefleri arasında yer almaktadır.