CERA Kozmetik Kimya Turizm İnşaat Otomobil İthalat İhracat ve Tic. ve San. Ltd. Şti.
CERA Kozmetik Kimya Turizm İnşaat Otomobil İthalat İhracat ve Tic. ve San. Ltd. Şti.

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

CERA Kozmetik Kimya Turizm İnşaat Otomobil İthalat İhracat ve Tic. ve San. Ltd. Şti. CERA Kozmetik Kimya Turizm İnşaat Otomobil İthalat İhracat ve Tic. ve San. Ltd. Şti.

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Cera Kozmetik 17 Nisan 2017 tarihinde Kuşadası'nda kurulmuştur.
Kuruluş amacı kişisel bakım ve kozmetik sektöründe kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren uluslararası bir güç olmaktır. Tüm çalışanlarıyla, iş birliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen, topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı lider bir kuruluş olmayı hedefleyen Cera Kozmetik yoluna bu doğrultuda devam etmektedir.

Şu an Tire Organize Sanayi Bölgesinde 3.768 metrekarelik açık alan,1.650 metrekare kapalı alana sahip üretim tesisinde, yıllık 10 milyon adet entegre üretim kapasite sahiptir. 

İş ortaklığı çerçevesinde dış pazarlardaki müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan Cera Kozmetik bulunduğu coğrafyanın avantajlarını etkili şekilde kullanabilmektedir. Önemli limanlara yakınlığa, ihtiyaç duyulan hizmet ve ürünlerin temininde hızlı hizmet anlayışı ve lojistik kabiliyetinin üst düzeylerde olması CERA Kozmetiği müşterilerine karşı güven duyulan, uzun soluklu ticaret anlayışını sürdüren bir şirket haline getirmiştir.

Cera kozmetik ürün yelpazesinde ISO 9001 ve GMP kalite standartlarına uygun üretilen birçok ürün bulunmaktadır. Saç bakım ürünleri; saç şekillendirici vaks, jöle, şampuan, saç bakım yağı, traş losyonu, traş sonrası kremi, doğal kolonya, ağda, boyun bandı olmak üzere sıralayabiliriz. Bu ürünler haricinde kişisel bakım kategorisinde daha pek çok ürün ve projeler üzerinde Ar-Ge çalışmaları hızla devam etmektedir.